Uzun yıllardır Sarıyer Kent Konseyi Genel Sekreterliği’nin, kadınları güçlendirmek amacı ile başlatmış olduğu gönüllü çalışmalar, özellikle bu bölgedeki kadın girişimini günden güne güçlendirmektedir.

Uzun vadede bir ”e-ticaret sitesi” olmayı amaçlayan, üretici kadınlarla alıcıları buluşturan bu sosyal sorumluluk projesi, Sarıyer Gümüşdere’de bir tarım girişimcisi olarak hayatını sürdüren Ayla’nın Bahçesi’nden örnek alındı.

Ayla öncülük edecek, kendi köylüsünü teşvik ederek onların ürünlerinin satılmasını sağlayacak. Bir yandan da, ondan cesaret alıp, ürettiğini satacak nice kadın girişimci bu sitede bir araya gelerek, sesini geniş kitlelere duyurma fırsatı yakalayacaktır.

İlkemiz; üretenin yanında olmak için, burada var olmak ve kaliteli ürünler sunarken aynı zamanda güvenilir izler bırakmak. Bu nedenle;  Proje komitesi ve öncü girişimcilerle birlikte özenle seçilmiş bir ürün yelpazesi ve üretici portföyü oluşturulmaktadır.

Bu projenin hayata geçmesinde büyük katkısı olan Tepebaşı Leo Kulübü’ne ve Sarıyer Kent Konseyi Genel Sekreterliği’ne teşekkürlerimizle…

Üretttiğimi Satıyorum’da Ticaret Nasıl Gerçekleşiyor?

  • Alıcı, ürün bilgisinin altında irtibatı yazan satıcı ile direkt iletişime geçer ve kendisine ödeme yapar. İlgili alışveriş sürecinden, internet sitesi sorumlu değildir. Site girişimcilerle, alıcıları buluşturmak amacı ile kurulmuştur.