Satılan Ürünler

Doğal file ipinden yapılmış, sayıların gücünü* içeren çantalar

İrtibat:
askinsifa@gmail.com
Instagram: @byaskinsifa

Girişimci bir kadının sosyal sorumluluk projeleri ile bir çok kurum ve kişiye ulaşıp, bir çok konuda kendini geliştirmeye çalışması ile başlayan bir hikaye…

Kadınların ekonomik özgürlüğünü kazanmasını önemsediği yaşamında onlarca kadını tek bir çatı altında toplayıp, kadına dokunan ve böylece her kadının evine, çocuğuna ve hatta bakmaya yükümlü olduğu yaşlısına da fayda sağlayabilecek önerilerle yaşama imzasını atmak istedi.

Farklı konularda aldığı eğitimlerin ve sertifikaların bir gün bambaşka bir projeye hizmet edeceğini bilircesine; hobi altında başladığı eğitimlerinden birini çevresindeki diğer kadınları da ekleyerek güç birliği sağladığı bu ürünü ortaya koydu.

İklim değişikliğinin ve küresel ısınmanın arttığı son yıllarda, çevre dostu ürünlere alıcıların yönelmesini gönülden dileyerek; AşkınŞifa ortaya çıktı.

Ve böylece…

Güzel günler için birbirimize destek sloganı ile;

AşkınŞifa…

Emeğin gücü, doğanın aşkı ile buluştu.

Sayılarla* mucizevi bir dokunuş yaptı.

Ürünler tamamen doğal file ipinden yapılmış olup, koton kumaştan iç keseleri tasarlanmıştır.

Etiket kısmında ise; bolluk bereket getiren Şifalı Sayılar Tekniği* eklenmiştir.

*Sayılarla Şifa, Rus matematikçi Grigori Grabovoi sekansları temellidir. Onun keşfettiği bu şifalanma yöntemi sayıların iyileştirici gücünü odaklanmaktadır. Her sayının konuşulan dilden bağımsız olarak sahip olduğu bir titreşim seviyesi vardır. Değişik sayı dizileri, değişik durumlara özgüdür. Bu özel sayı dizileri önceden belirlenmiştir. İhtiyaç duyulan sayı dizisi duruma göre saptanmalıdır ve bir ritüel dahilinde tekrarlanmalıdır. Bu tekrarlar sırasında, niyet çok büyük önem taşır. Bu özel sayı sekanslarının üzerinde yazılı olduğu çantalar, bileklikler, fularlar gibi objeleri beden üzerinde taşımak da, hedefe ulaşmada kişiye yardımcı olacaktır.

Öğretmenler Günü Seçkisi