Satılan Ürünler

Birbirinden lezzetli yemekler ve yemeklerinizde kullanabileceğiniz malzemeler! (Menemenlik Domates gibi elle işlenmiş ürünler, reçeller ve daha fazlası)

İrtibat: Naciye Ar
+90 538 349 98 95 – arnaciye4@gmail.com

Sevgili Dostlar,

Yemek denildi mi hemen kulak kabartır, anlamaya, öğrenmeye, bildiklerimle harmanlamaya çalışırım.
Ben Naciye Ar, Aslen Kastamonuluyum. 1978’de İstanbul’da doğdum. Babam Taksim İlkyardım Hastanesi’nin baş aşçısıydı, teyzem de İstanbul’un yemekten çok iyi anlayan ailelerine aşçılık yapmıştı. Onlardan öğrendiklerim ve kendi merakımla ben de aynı yola girdim. 11 yaşından beri yemek pişiriyorum. Başta evlerde aşçı olarak çalıştım, sonra kendi evimde siparişle yemek yapmaya karar verdim.
Her gün yeni bir yemek öğrenmenin peşindeyim. Yaptıklarıma yenilikler katmayı denerim. Kendi memleketimin kabaklı ekmeğini şehir tadıyla biraz farklı pişirerek bir de ödül kazandım: 2018’de İstanbul Turizm Festivali’nde, Tatlılar kategorisinde birinci oldum.
Bu tabii çok değerli ve güzel bir hatıra ama aslında pişirdiklerim her beğenildiğinde bir ödül daha almış gibi hissediyorum. Umarım sizinle de nice kokuları, renkleri, tatları paylaşma imkanı bulur, beğenileriniz benim yeni ödüllerim olur.
Sevgilerimle…

Öğretmenler Günü Seçkisi (Video)

Diğer Ürünler